6 farklı kalıp 10 stil

Erkekler için Jean FIT GUIDE

Vücudu saran dar kalıplardan rahat kesimlere kadar tüm FIT seçeneklerimizi keşfedin! Farklı bel yüksekliklerini ve SKINNY, SLIM, boru paça gibi kalıpları inceleyin.

STİLİNİZE EN UYGUN KALIBI BULUN
SKINNY

1 stil

SKINNY

SKINNY FITTED
SKINNY leg
SLIM

3 stil

SLIM

SLIM FITTED
SLIM leg
REGULAR

2 stil

REGULAR

Regular FITTED
Regular leg
CLASSIC

1 stil

CLASSIC

Comfortable
CLASSIC STRAIGHT leg
RELAXED

2 stil

RELAXED

Relaxed FITTING
Relaxed leg
BOOTCUT

1 stil

BOOTCUT

MID WAIST
SLIM THIGH and leg

SKINNY FITS

Dar kesimli SKINNY jean’ler, üst bacak kısmından dar bilek kısmına kadar vücudunuzu saracak kalıplarda, Rock stilini yansıtacak tarzda tasarlandılar. İkinci deriniz gibi hissetmenizi sağlayacak kaliteli denim ve esneme, rahatınızı ve konfor alanınızı genişletiyor.

MALONE

SKINNY

Normal bel | çok dar paça | çok dar kesim

Erkekler için ideal SKINNY jean Malone, stil sahibi, rahat ve çok başarılı. Normal bel kesimi ve fermuarlı tasarımıyla Malone, baştan aşağı dar bir kalıba ve oldukça esnek bir denim kumaşıyla tasarlandığı için geniş bir hareket alanına sahip.

- Bel ölçüsü 26 - 36”
- Boy ölçüsü 30 - 32 - 34”
- 6 Renk seçeneği

SKINNY JEAN SATIN AL

SLIM FITS

SKINNY jean’e kıyasla daha rahat ve düz bir kesime sahip SLIM jean’ler, konforu ve sofistike görünümü bir arada sunuyor. SLIM jean’ler bir yandan vücudunuzu hafifçe sararken, paçalara doğru hafifçe daralıyor. Bu, trend ve pratik bir görünüm sağlıyor.

RIDER

SLIM

Normal bel | dar kesim | dar paça

Orijinal, gelmiş geçmiş en iyi SLIM fit jean. 1948’de bizim tarafımızdan tasarlanan dünyanın ilk SLIM jean’i, ne çok dar ne çok bol. İkisinin ortasında, ideal seviyede. RIDER modeli, normal bel yüksekliği, SLIM kesimi ve paçaya doğru daralan tasarımıyla, gerçek bir efsane.

- Bel ölçüsü 28 - 42”
- Boy ölçüsü 30 - 32 - 34 - 36”
- 6+ Renk seçeneği

SLIM JEAN SATIN AL

LUKE

SLIM TAPERED

Normal bel | dar kesim | dar paça

SLIM FIT, dar paçayla bir araya geliyor ve Luke ortaya çıkıyor. Cool ve modern bir tasarıma sahip olan Luke, normal bel yükseliğinde, fermuarlı bir tasarım. Dar kesimli üst kısım aşağı doğru daralarak iniyor ve bu durum ofisten çıkıp arkadaş buluşmasına gitmenin yolunu yapıyor.

- Bel ölçüsü 26 - 44”
- Boy ölçüsü 30 - 32 - 34 - 36”
- 6+ Renk seçeneği

SLIM TAPERED JEAN SATIN AL

REGULAR FITS

Regular FIT’ler, güçlü, stil sahibi bir duruş sunuyor. Bu tasarım bel, ağ ve bacak kısmındaki rahat kesim sayesinde geniş alan sağlıyor, ancak asla bol, büyük ya da geniş durmuyor. Her türlü ortama ayak uydurabilecek bir tasarım karşınızda.

DAREN

REGULAR STRAIGHT

Normal bel | normal kesim | düz paça

Daren, düz paçalı tasarımlarımız arasındaki en popüler model. Gerçek bir efsane diyebileceğimiz Daren, düğmeli tasarımı, normal kesimi ve düz paçasıyla her görünüme ayak uydurabilir.

- Bel ölçüsü 28 - 46”
- Boy ölçüsü 30 - 32 - 34 - 36”
- 6+ Renk seçeneği

DAREN JEAN SATIN Al

AUSTIN

REGULAR TAPERED

Yüksek bel | normal kesim | dar paça

Cool ve rahat Austin, diğer tasarımlara kıyasla hafif yüksek belli bir tasarıma sahip. Oldukça rahat bir kalıba sahip olmasına rağmen paçalara doğru daralan tasarımıyla hareket alanı yaratıyor. Arka ceplerdeki asimetrik detaylar, Austin’in modern tavrını yükseltiyor.

- Bel ölçüsü 26 - 46”
- Boy ölçüsü 30 - 32 - 34 - 36”
- 6+ Renk seçeneği

AUSTIN JEAN SATIN Al

CLASSIC FITS

Regular FIT’lere kıyasla çok daha geniş bir hareket alanı sunan classic FITs, rahat kesimi ve düz paçalarıyla efsane jean’in mirasını yansıtıyor. Kendinizden emin bir görünüm ve otantik bir duruş için bu klasikler ideal.

BROOKLYN STRAIGHT

CLASSIC STRAIGHT

Yüksek bel | rahat kesim | düz paça

Düz paçalı jean’ler hiç bu kadar efsanevi durmamıştı! Otantik ve pratik BROOKLYN STRAIGHT, belden itibaren uzanan rahat kesimiyle, hareket alanını geniş tutuyor.

- Bel ölçüsü 31 - 48”
- Boy ölçüsü 30 - 32 - 34”
- 6+ Renk seçeneği

BROOKLYN STRAIGHT JEAN SATIN AL

RELAXED FITS

Çok yönlü ve rahat FIT’ler, oldukça geniş bir hareket alanı sağlıyor ve bunu yaparken kalıptan, stilden ödün vermiyor. Relaxed FIT’ler, DENIM’i pratik giyilebilir kalıplara sokarak casual bir stili de yansıtıyor.

WEST

RELAXED FIT

Normal bel | rahat kesim | geniş paça

Çaba sarf etmeden her görünüme adapte olacak West FIT, belden paçaya kadar rahat bir kesime sahip ve paça kısmında da aynı rahatlık hakim. İster paçanızı kıvırın, ister olduğu gibi bırakın, iyi görüneceğinize şüphe yok. Atletik bir yapıya sahipseniz, rahat kesimli West, aradığınız ideal FIT olabilir.

- Bel ölçüsü 28 - 48”
- Boy ölçüsü 30 - 32 - 34 - 36”
- 4 Renk seçeneği

RELAXED JEAN SATIN Al

BOOTCUT FITS

BOOTCUT FIT’ler, adından da anlaşılacağı üzere, bir çift bot ile kombinlenmek üzere tasarlandılar. Yani, bootcut jean’iniz paçalara doğru genişleyecek ve botlarınızla rahatça giyilebilecek. 1990’lı yılların yüksek trendi, bugün de yükselişte.

UYARI!